:

Європейські ігри 2015

Баку 2015

Європейські ігри – багатовидові спортивні змагання, рішення про проведення яких ухвалила 41-а Генеральна Асамблея Європейських Олімпійських Комітетів (ЄОК). Відтепер ці змагання проводитимуться раз на чотири роки.

Перші в історії Європейські ігри відбуваються у столиці Азербайджану – Баку. До програми ігор увійшли такі види спорту: бадмінтон, баскетбол 3х3, бокс, боротьба, велоспорт, водні види спорту (водне поло, плавання, стрибки у воду, синхронне плавання), волейбол, веслування на байдарках і каное, гімнастика (акробатика, аеробіка, стрибки на батуті, спортивна гімнастика, художня гімнастика), дзюдо, карате, легка атлетика, пляжний футбол, настільний теніс, стрільба, стрільба з лука, триатлон, тхеквондо, фехтування.

У 8 видах спорту атлети змагатимуться за олімпійські ліцензії на Ігри XXXI Олімпіади в Ріо-де-Жанейро-2016. Усього під час Ігор буде розіграно 243 комплекти нагород.

Участь у Європейських іграх візьмуть понад 6 тисяч спортсменів із 49 країн Європи. Україну на цих змаганнях представлятимуть 243 спортсмени. Хто саме – можна переглянути тут.

Новини Європейських ігор

Новини