:
Галина Бабій

Галина Бабій

У 1987 році закінчила Львівську державну консерваторію імені М. В. Лисенка і почала працювати на радіо музичним редактором.

У 1995 році паралельно з роботою на Українському радіо стала ді-джеєм на одній із перших комерційних радіостанцій Києва "Мюзік-радіо 101,5 FM". У 2002 році на пару з диктором УТ-1 Євгеном Сальниковим була ведучою інформаційної служби "Радіо Ностальжі" у Києві, потім – оглядачем культурологічних новин медіа центру "Розмай". Із 2003-го по 2010-й вела ранкові музично-інформаційні програми в ефірі "ЕРА-радіо на Промені", а також авторський цикл "Мистецтво бути жінкою".

Була членом журі і готувала прямі репортажі з численних музичних фестивалів України, мистецьких акцій, зокрема, вперше в історії Українського радіо провела у прямому ефірі обидва тури міжнародного пісенного конкурсу "Євробачення"-2005, який відбувався в Україні.

Восени 2011-го стала авторкою сценаріїв і ведучою спільного проекту НРКУ та НТКУ "Мистецькі історії".

У 2015 році концертна програма "Нова пісенна Шевченкіана" з проекту "Мистецькі історії", де була авторкою сценарію і ведучою, отримала Гран-прі Всеукраїнського фестивалю телевізійних і радіопрограм "Кобзар єднає Україну".

Ініціювала радіопроект "Оміряний край" за однойменною книгою британської письменниці Лілі Хайд в українському перекладі Лукії Зурнаджи, який здійснила за підтримки ГО "Крим-SOS". 12 радіоновел проекту начитали українською мовою відомі представники кримськотатарського народу: митці, бізнесмени, громадські діячі, студенти, учні.

Із липня 2015 року – заступник директора ТО "Промінь".

У житті поза Українським радіо захоплююся сучасною і традиційною культурою у всіх її проявах, мандрами, кухнями народів світу.