:
Андрій Городиський

Андрій Городиський

Народився 6 лютого 1985 року в Києві.

Закінчив Національний авіаційний університет. 5 років студентського життя віддав КВК та фестивалю студентської творчості і талантів "Студвесна". Навички, здобуті в цих конкурсах, дуже знадобились у подальшій професійній діяльності.

На Перший Національний уперше потрапив у 2005 році. Спочатку стажувався редактором умолодіжному ток-шоу "5 із 7". Згодом став випусковим редактором блоку "Новини Євросоюзу" в цьому ж проекті.

Упродовж наступних трьох років я працював журналістом в історичній програмі "Далі буде". Паралельно присвячував багато часу самоосвіті, закінчив режисерські та продюсерські курси.

У 2010-му разом зі старими друзями та колегами по університету і сцені запустив в ефірі Першого Національного пізнавально-розважальний проект "Як це?", який я вважаю своїм важливим професійним досягненням.

З 2007 року почав активно займаюся міжнародною журналістикою і з того часу не припиняю професійно стежити за подіями у світі. У 2008-2009 роках створив серію документальних проектів на актуальні тоді міжнародні теми: "Історія однієї кризи", "Як стати президентом США", "ЄС – зіркова хвороба" та "Сучасні загрози: піратство і тероризм".

Цікавим та, безумовно, корисним досвідом для менестала регулярна робота над висвітленням конкурсів Євробачення та інші види співпраці з Європейською мовною спілкою.

Працював у кіно, але зараз повернувся на телебачення.

З вересня 2014-го разом із Юлією Куценко веду проект "Новини. Світ". Своє нинішнє амплуа можу охарактеризувати як "непрофесійний компетентний ведучий". Я ніколи не думав стати новинним ведучим і ніде цьому не вчився. У мене навіть піджака не було... А, ні – був випускний, але він не підійшов. Водночас я знаю в обличчя лідерів майже усіх держав світу, без підготовки та суфлера розповім про близькосхідний конфлікт, стан світової економіки, устрій Євросоюзу, геополітичні інтереси США.

Вільний час присвячую подорожам, катанню на сноуборді, книгам, музичним фестивалям.