:
Євгеній Каранов

Євгеній Каранов

Із самого дитинства полюбив футбол. Бувало, проводив цілий день надворі з м’ячем. Мама була не проти моєї кар’єри у спорті, але в батька були свої плани. За його вказівкою, після трьох класів молодшої школи, здав тести і пішов у 5-Ф (фізико-математичний) клас. Паралельно займався театральним мистецтвом та не забував про футбол, до якого додався баскетбол. Їздив на усі спортивні змагання та все частіше брав участь у шкільних театральних виставах. У старших класах доручили вести концерти на очах директора!!! Мабуть, кучері, які почав відрощувати після середньої школи, зіграли свою роль. На математика був не дуже схожий – більше скидався на музиканта. Тоді й стало зрозуміло: фізико-математичний вишкіл не вдався – занадто творчо-спортивна особистість.

Вищу освіту здобував в Інституті журналістики Київського національного університету імені Тараса Шевченка, де навіть на першому курсі став "Містером Інституту", хоча особливих привілеїв з того не мав.

Зробити крок ближче до мрії, потрапити на "Євро-2012", але не у ролі пересічного вболівальника, а з мікрофоном і оператором, вдалося на третьому курсі. Усіх, хто бажає займатися "спортивною журналістикою", об’єднали в групу Валерія Валентиновича Костінова. Досвідчений журналіст "із телевізора" ділився з нами особливостями професії, а потім долучив і до практичних занять на телебаченні. Практика була мені до душі, а бажання стати частинкою історичного для України домашнього чемпіонату Європи з футболу підігрівало кров. Усе вдалося, а тиждень, проведений на "Донбас Арені", залишив незабутні враження! Усе наживо: від гри Руні та Рібері до незарахованого угорським арбітром голу України у ворота Англії...

Потім були Олімпіада й Паралімпіада в Лондоні, які дійсно дали зрозуміти: Україна живе не футболом єдиним! Кожен вид спорту має право на життя і на свого вболівльника, а ми маємо допомагати йому розвиватися та завдяки висвітленню на ТБ долучати якомога більше охочих займатися ним! Адже здорова нація – це шлях до щасливого майбутнього!

P.S. Кучері були ліквідовані разом зі вступом на військову кафедру!