:
Леся Красун

Леся Красун

Виросла у Вишневому. Живу в Києві. Поки навчалась у школі, навіть думати не думала про те, що можу бути журналістом чи працюватиму на телебаченні. Ба більше – в одинадцятому класі планувала стати перекладачем. Причому займатися хотіла технічним перекладом.

Однак обійшлося. Життя викинуло такого коника, що замість фізики й алгебри англійською мовою в КПІ, я вивчала літературу, мистецтво та історію в Київському міжнародному університеті. Навчалася на факультеті журналістики й телемистецтва. І все ще затято опиралася сама собі. Коли весь курс подався вивчати телевізійну справу, я пішла у крихітну пресову групу. І все думала, що колись писатиму величезні статті, та такі – на цілий розворот!

І знову якось все так крутнулося, що я тепер тут, на UΛ:Перший. Вже паралельно з роботою закінчила Київський національний університет театру, кіно і телебачення імені Карпенка-Карого.

Свою роботу дуже поважаю – люблю новини, бо вони швидкі та влучні, люблю людей, які зі мною поруч. Обожнюю слова й тексти. Люблю коли не йде дощ, а періщить злива. Коли не засніжило, а вхурделило. Щось смачне – це смаколик. Коли людині соромно, вона пече раків. Люблю новини про винаходи, досягнення та людську силу духу. Не люблю війни та політику. Хочу, щоб наші випуски були максимально точними, інформативними та цікавими.