:
Дмитро Лазуткін

Дмитро Лазуткін

Дві речі з дитинства мене бентежили найбільше – література і спорт. З часом до них додалися жінки. Трохи пізніше – телебачення. Все це я зараз і намагаюся поєднувати.

А починалося все, як у нормальних людей. Закінчив Національний технічний університет України (НТУУ "КПІ"), потім вивчав журналістику в Київському міжнародному університеті.

Був інженером-металургом, тренером з карате, журналістом, ведучим програми "У світі єдиноборств", "ПроРегбі", "Чоловічий клуб" на Першому Національному, коментував Олімпійські ігри в Пекіні, Ванкувері, Лондоні.

З 2011 року працював у програмі "Спорт в подробностях" на телеканалі "Інтер". Коментував бої братів Кличків, Олександра Усика, Флойда Мейвезера, Марко Хука, Макса Бурсака, В’ячеслава Узєлкова.

Пишу вірші й тексти пісень для гуртів "Козак систем", "Zapaska", "Калєкція" та інших. Що не може не тішити, так це те, що протягом останніх десяти років у мене вийшло сім книжок. Ще надавали цілу купу літературних відзнак, серед яких премії "Благовіст", "Культреванш", "Солоскип", "Літературний Олімп" та інші. Є лауреатом конкурсів для письменників СНД "Русская премия" (Москва) й "Співдружність дебютів" (Душанбе), переможець 1-го Відкритого чемпіонату України зі слему.

Також тішить, що мій вірш "Реквієм" став однією з частин ораторії "З нами Бог" режисера Сергія Проскурні. Ця ораторія, присвячена Героям Небесної Сотні та військовим, котрі воюють на сході України, була поставлена на Софіївській площі до 23-ї річниці Незалежності України. У спецпроекті ТРК "Україна" вірш "Реквієм" виконувала Саша Кольцова.

Разом із поезією приділяю увагу спорту – захоплююся єдиноборствами. Виступав на змаганнях, часом перемагав. Ставав володарем Кубка Європи з кікбоксингу (розділ фулл-контакт), бронзовим призером Кубка світу з кікбоксінгу (семі-контакт) і кік-джитсу, чемпіоном України з козацького двобою, володарем чорного поясу (1-го дану) з кемпо-карате.

У 2014-му у парі з Фоззі вів проект "Футбольна самба" на Першому. А тепер разом з чудовою командою журналістів, операторів і режисерів ми робимо те, що нам цікаво і отримуємо від цього задоволення – програму "Чоловічий клуб" на UΛ:Першому.