:
Сергій Шинкарчук

Сергій Шинкарчук

Народився 4 грудня 1983 року.

З 1991 по 2001 рік навчався у столичній гімназії ім. О. Пушкіна, де зробив перші кроки на сцені. 2001 року вступив до Національного авіаційного університету, де разом із майбутніми колегами по телебаченню підкорював тамтешню сцену. Досвід та знайомства, отримані під час навчання в університеті, кардинально вплинули на подальшу кар’єру. За що усім величезне "Дякую!".

Під час навчання пробував себе у багатьох професіях: від кур’єра до менеджера з продажів, від Діда Мороза до різнороба, від керівника партійного PR-відділу до радіоведучого.

Уперше потрапив на телебачення наприкінці навчання. Працював редактором у розважальному ток-шоу "5 із 7". Після чого була незначна ТВ-пауза. Повернувся на телебачення у жовтні 2008 року до музичної редакції, де став редактором програми "Муз.UA". У різних іпостасях брав участь в інших проектах Першого, зокрема Євробаченні, "Золотій Булаві", "Телеакадемії" тощо.

Із 2010 року разом із колегами та однодумцями започаткував пізнавально-розважальний проект "Як це?", де від початку 2015 року став співведучим. За час зйомок програми дізнався безліч цікавого, чим намагаюся поділитися і з нашим глядачем.

У професійному плані намагаюся робити так, аби не було нудно і соромно за власний продукт. Вільний час намагаюся знайти, аби почитати книгу та послухати музику.