:
Тетяна Цимбал

Тетяна Цимбал

Диктор і ведуча програм українського телебачення, народна артистка України, академік Телевізійної академії України, професор Київського міжнародного університету.

Народилася 14 вересня 1946 року у Києві.

У 1969-му закінчила факультет романо-германської філології Київського національного університету ім. Тараса Шевченка.

Ще навчаючись в університеті, почала працювати в молодіжній редакції УТ, де брала участь у створенні програм "Я+Ти", "Комсомольська традиція", "Комсомольські зорі".

Займалася художньою телепубліцистикою (цикл програм "Через обставини, що склались", зустрічі в Чорнобилі 1986 року, телемарафони "Дзвони Чорнобиля"). Працювала ведучою інформаційних програм "Вісті" і "Актуальна камера".

Понад 10 років була ведучою програми "Новини кіноекрану" та кіноогляду "Все про кіно".

Залишаючись обличчям Першого Національного, пристала на пропозицію прийти на "Новий канал", де вела програму "Тетянин полудень". Згодом працювала у програмі "Тетянин день" на каналі СТБ.

У 2008 році повернулася на Перший Національний.

2004 року отримала премію "Телетріумф" у номінації "За особистий внесок у розвиток українського телебачення.

У 2010-му нагороджена нагрудним знаком "Ветеран Національного телебачення України" за "багаторічну плідну працю на українському телебаченні, високу професійну майстерність, відповідальне виконання трудових обов’язків, вагомий особистий вклад у розвиток Національного телебачення України та з нагоди професійного свята – Дня журналіста".

У 2011 році отримала спеціальну відзнаку загальнонаціональної програми "Людина року-2010" за багаторічну працю і видатні заслуги в галузі телебачення.