:
Роман Вибрановський

Роман Вибрановський

Народився у Львові.

Вчився у Львівському національному університеті імені Івана Франка на факультеті журналістики. Потім переїхав до Києва працювати.

У 2002 році з командою Сашка Кривенка працював на "Громадському радіо", яке у 2005 році закрили "у зв’язку з перемогою свободи слова".

З 2005-го спочатку в команді Тараса Стецьківа і Андрія Шевченка, а потім у команді Віталія Докаленка намагалися робити суспільне тут, на Першому Національному. Був директором з виробництва публіцистичних програм.

Після того як пішов з НТКУ, став фрілансером. У непрості для журналістики часи, коли говорити про "суспільно важливі теми" було сумно, займався інформаційними кампаніями. У межах програми "Зупинимо туберкульоз в Україні" з командою однодумців у десяти регіонах змусили місцеву пресу підняти дискусію про туберкульоз на якісно інший рівень.

Під час Майдану з приятелями створили волонтерський проект – перекладали українською мовою іноземну пресу, щоб зрозуміти, як закордоном сприймають події в Україні. Багато працював з іноземними журналістами, після того – відповідав за роботу з іноземними ЗМІ в інформаційному центрі Ради національної безпеки і оборони.

А цієї весни зателефонував Зураб Аласанія і сказав, що йому треба поговорити з приводу ідеї програми. Замість розмови потрапив на тракт. Тепер мені відливатимуться сльози всіх ведучих, у яких я працював редактором.

Хобі – телебачення і собака.

Сімейний стан – одружений. Разом із дружиною-телеведучою Юлією Бориско виховуємо двох дітей – Соломію та Марка.