Олександр Харебін

Олександр Харебін

Перший заступник генерального директора

Народився 3 жовтня 1973 року в м. Рубіжне Луганської області.

Навчався у Київському Суворовському військовому училищі, по закінченню якого у 1990-му вступив до Харківської військово-інженерної академії військ ППО.

У 1994 році припинив навчання у військовому виші і перевівся до Харківського інституту радіоелектроніки, після закінчення якого отримав диплом спеціаліста за фахом "радіоінженер".

У 1999 році вступив до Інституту міжнародних відносин Київського національного університету імені Тараса Шевченка, де отримав диплом магістра за спеціальністю "управління зовнішньоекономічною діяльністю".

Із червня 1994 року по червень 1998 року працював у приватних компаніях на посаді директора.

З липня 1998-го по січень 2009 року був власником і головним редактором видавництва "Новий Світ Медіа", яке видавало часописи про телекомунікації та цифрові пристрої.

Із січня 2001-го по серпень 2012-го був власником та директором консалтингової компанії "Телеком Консалтинг".

Із квітня 2007-го по лютий 2014 року працював у видавничій групі "Медіа Інвест Груп" на посадах генерального директора видавництва "Эксперт Украина" та президента медіахолдингу "Медіа Інвест Груп".

У 2014 році брав активну участь у суспільно-політичних процесах держави як політичний консультант і експерт.

Є членом Спілки журналістів України, має численні публікації в українських та іноземних ЗМІ на фінансово-економічну та суспільну тематику. Постійний учасник телевізійних політичних ток-шоу та економічних програм. Має великий досвід фінансового консультування й економічного аналізу.

Одружений. Батько двох доньок.