Олександр Мельничук

Олександр Мельничук

Заступник генерального директора

Народився у 1970 році в місті Рівне. Закінчив Рівненську середню школу №1, пізніше – Львівський національний університет імені Івана Франка (факультет журналістики).

Розпочав кар’єру у Рівненській державній телерадіокомпанії. Потім 2 роки працював прес-офіцером у 13-му армійському корпусі, після чого повернувся у цивільну журналістику і став керівником інформаційного відділу FM-радіостанції "Радіо Трек" у Рівному.

У 1998 року розпочав роботу на телеканалі "Інтер" як кореспондент інформаційно-аналітичної служби. Потім працював ведучим програм "Новини", "Подробиці тижня" і ток-шоу "Право вибору", а також був заступником головного редактора інформаційно-аналітичної служби телеканалу.

У 2007 році прийшов працювати в Національну телекомпанію України (НТКУ) на посаду першого віце-президента. За той час встиг запустити політичне ток-шоу "Один за всіх" та ряд інших телевізійних проектів.

У 2008 році Олександр Мельничук отримав пропозицію зайняти посаду виконавчого продюсера телеканалу НТН і відповідати за виробництво телепрограм, а у 2013-му очолив телеканал НТН. На посаді гендиректора пропрацював 2 роки, звільнився за власним бажанням. Після цього займався власним бізнесом і медіа-консультуванням.

15 грудня 2016 року Олександр Мельничук був призначений заступником генерального директора НТКУ (з 19 січня 2017 року – Національної суспільної телерадіокомпанії України – НСТУ), де відповідає за формування програмної сітки мовлення телеканалу UΛ:Перший, інформаційне мовлення та виробництво суспільно-політичних, соціальних, молодіжних, освітніх та дитячих програм.

Одружений, має доньку.