:
Родіон Никоненко

Родіон Никоненко

член правління ПАТ "НСТУ", відповідальний за економічно-фінансовий напрям діяльності

Народився 17 жовтня 1976 року в місті Києві. Закінчив Київський інститут економіки та менеджменту за спеціальністю менеджмент зовнішньоекономічної діяльності підприємства. Навчаючись на третьому курсі, почав працювати в Першому українському міжнародному банку.

Із 2004 до 2006 року займав посаду фінансового директора у ПАТ "ТИС Холдинг". 2006-2011 роках – директора центру торгівельного фінансування у ПАТ "Укрсиббанк".

2013-2015 працював у банку "Петрокоммерц-Україна" як член правління з корпоративного бізнесу, як директор департаменту мікромалого та середнього бізнесу – в Ощадбанку у 2015-2016роках. Донедавна виконував обов’язки директора департаменту розвитку бізнесу в "Кредитвест банку".

"Це повинна бути кнопка, на яку натискають, щоб отримати об’єктивну картинку. Але крім максимально неупередженої інформації, я хочу, щоб як на телебаченні, так і на радіо, контент був цікавим, і люди із задоволенням дивилися й слухали наші програми. Щоб Суспільне було цікавим, корисним і об’єктивним", – Родіон Никоненко.