:

Біля Ічні триває евакуація людей

Вівторок, 09 жовт. 2018  14:07


63 людини поскаржилися на погане самопочуття через задимлення внаслідок вибухів на військовому складі біля Ічні. До медиків вони не зверталися. Це інформація від заступника голови Чернігівської ОДА Наталії Романової.

Наразі в районі триває евакуація. Люди з Ічні зночі їдуть до селища Парафіївка, яке розташоване за 5 кілометрів від шостого арсеналу. Там працює кореспондентка Суспільного Ольга Конопацька-Плєхова. За її інформацією, в ці хвилини там розпочинається брифінг. Хто саме його скликає – поки невідомо. Подробиці звідти розповімо в наступному випуску.

А також до Ніжина. Там біля школи номер 15, куди теж евакуйовують жителів, працює кореспондентка Альона Макаренко.

Вибухати військові склади почали вночі, о третій тридцять. У Генштабі повідомили – зайнялося на технічній території. Це 400 гектарів. Люди почали виїждати. Їх зняв місцевий кореспондент Андрій Грудницький. Це дорога між райцентром і селом Гужівка. На ній утворилася черга машин... На кадрах видно, в чому люди залишили будинки. За даними працівниці обласної рятувальної служби Ірини Корінь, з небезпечних територій вже евакуювали 12 тисяч 300 жителів.