Суд заборонив Супрун виконувати обов’язки міністра охорони здоров’я - Новини - Перший канал
:

Суд заборонив Супрун виконувати обов’язки міністра охорони здоров’я

Вівторок, 05 лют. 2019  16:01


Заборонити очільниці Міністерства охорони здоров’я Уляні Супрун виконувати обов’язки міністра. Таке рішення ухвалив Окружний адміністративний суд Києва заборонив до кінцевого рішення суду за позовом народного депутата від "Радикальної партії Олега Ляшка" – Ігоря Мосійчука.

Сам Ігор Мосійчук під час голосування за медичну реформу в жовтні 2017-го – не голосував "проти", утримався. А лідер Радикальної партії – Олег Ляшко реформу підтримав, так само, як і ще 12 членів його його фракції.

Кореспонденти Суспільного телефонували до Міністерства охорони здоров’я, там повідомили, що дізналися про ухвалу суду з новин, і вже консультуються з юристами. У Верховній Раді ситуацію зміг прокоментувати представник уряду в Парламенті – народний депутат Вадим Денисенко.

У квітні минулого року комітет Верховної Ради підтримав проект постанови про звільнення з посади виконувача обов`язків міністра охорони здоров’я. Супрун тоді заявила, що у відставку не збирається. Уляна Супрун на цій посаді від липня 2016-го.

;