Владиславу Мангеру оголосили про підозру в організації умисного вбивства Катерини Гандзюк - Новини - Перший канал
:

Владиславу Мангеру оголосили про підозру в організації умисного вбивства Катерини Гандзюк

Понеділок, 11 лют. 2019  13:59


Текст підозри виклав на своїй сторінці у "Фейсбуці" генпрокурор Юрій Луценко. А речник ГПУ Андрій Лисенко Новинам на Першому розповів – максимальне покарання за статтею – довічне ув’язнення з конфіскацією майна.

На відео – будинок у Херсоні, в якому мешкає Владислав Мангер. Кореспондентам Суспільного він підтвердив факт обшуку. Додав: на завтра запрошений до Києва, у Генпрокуратуру, на допит.

28-го січня батько Катерини Гандзюк – Віктор – на засіданні Тимчасової слідчої комісії виступив із заявою. Сказав, що підозрюваний в організації нападу на його доньку Олексій Левін – на прізвисько Москал – співпрацював із головою Херсонської обласної адміністрації Андрієм Гордєєвим та його заступником Євгеном Рищуком. А також із головою Херсонської облради Владиславом Мангером. Усі троє звинувачення на свою адресу відкинули. Мангер сказав – із Катериною Гандзюк знайомий не був. На час розслідування – припинив своє членство в партії "Батьківщина". Минулого тижня з партії його виключили. Голосування за відставку Мангера з посади голови облради депутати провалили.

Радницю Херсонського міського голови Катерину Гандзюк облили кислотою 31 липня 2018-го. З опіками 40-ка відсотків шкіри та ушкодженням очей її доправили на лікування в Київ і надали охорону. 4-го листопада – Катерина Гандзюк померла. Правоохоронці затримали п’ятьох людей. Серед них – організатор, співучасники, виконавець і водій. Справу розслідують як умисне вбивство, вчинене з особливою жорстокістю.

;