:

Штормове попередження оголосили по всій Україні

Понеділок, 11 бер. 2019  15:36


У Києві через буревій травмовано людину – на неї впало дерево. Сталося це в Шевченківському районі міста, біля трамвайної зупинки.

У Чернівцях зірвало дах обласної філармонії – близько 30-ти квадратних метрів бляшаної покрівлі. Ніхто не травмувався. Кілька годин бригада з чотирьох рятувальників намагається закріпити відірвану покрівлю – їм заважає вітер.

У Закарпатті сильний вітер повалив дах вежі Невицького замку. На кадрах видно поламані дерев’яні перекриття. Стіна споруди вціліла. 8 березня голова Закарпатської обласної адміністрації Геннадій Москаль повідомив, що вежу демонтують, бо вона може обвалитися. Також мали тимчасово обмежити доступ до замку для туристів. За словами Москаля, головну вежу Невицького замку планують реставрувати цього року. Загальна вартість проекту – 10 із половиною мільйонів гривень. Це кошти з державного бюджету.

На Тернопільщині, в Чорткові, з готелю зірвало покрівлю. Нікого не зачепило. На місці працювали надзвичайники. Техногенна комісія завтра має назвати суму збитків і визначити тих, хто їх має відшкодувати. 50 відсотків приміщення – комунальна власність, другу половину викупили підприємці. Про це Супільному розповів Олег Недокус, заступник міського голови Чорткова.

Заступниця начальника відділу метеопрогнозів Укргідрометеоцентру Наталя Голеня розповіла – штормове попередження оголосили по всій Україні.