:

Кримський татарин Параламов розповів про знущання російських силовиків

Четвер, 14 вер. 2017  15:31


В окупованому Криму знайшовся кримський татарин Ренат Параламов. Він сам зателефонував із чийогось номера друзям. І сказав, що зараз на автовокзалі, на околиці Сімферополя. Про це Новини на Першому подівомив адвокат кримця Маммет Мамбетов. У мережу виклали відео, де хлопці зустрілися з Ренатом.

Про Параламова не було чути майже два дні. Родичі, знайомі та адвокати розшукували його і в місцевій поліції, і в управлінні еФСБ Росії, у Сімферополі. Скрізь чули відповідь – такого немає. Захист припускає: чоловіка затримали через його релігійну активність.

Рената Параламова окупаційна влада затримала вчора. У його дім, у кримському селищі Нижньогірське, що біля Джанкоя, російські силовики вдерлися на світанку. Влаштували обшук, який назвали "обстеженням і слідчими діями". За словами очевидців, люди в масках без прикметних знаків на одностроях відвезли Параламова в невідомому напрямку. Відео затримання виклав його брат. На кадрах видно: мікроавтобус, в який посадили чоловіка, супроводжує машина патрульних. Згодом стало відомо: забрали також книжки та ноутбук. Додамо: після захоплення українського Криму Росією еФСБ регулярно влаштовує на півострові обшуки й допити людей, які мають проукраїнську позицію.Інші новини