:
Хто ганяє

Хто ганяє "євробляхи" через кордон

Дивіться 5 липня о 20:30

Українці, які їздять на нерозмитнених автомобілях із європейською реєстрацією, масово порушують український закон. Ситуація має вже настільки стихійний характер, що настав час підлаштовувати закон під реальність, а не навпаки. Непрозоре ввезення таких автомобілів стало джерелом доходу для цілого прошарку нечистих на руку бізнесменів. Але вони діють не самостійно. Все це відбувається на очах митників на кордоні.

Команда "Схем" вирушила на Волинь, щоб дослідити, як на практиці відбувається масовий вїзд нерозмитнених авто. І викрили цілу схему, в якій задіяні громадяни сусідньої країни - Білорусі. Запитали мешканців прикордонних білоруських сіл, що спонукає їх брати в ній участь.

Прямо напередодні виходу цього розслідування, голова Волинської митниці, через яку проходять ці схеми, пішов на підвищення. Віктора Кривицького призначили тимчасово виконуючим обов’язки заступника голови всієї Державної фіскальної служби, за митним напрямком. Чи є йому чим пишатися? Розслідування Катерини Каплюк дивіться сьогодні у "Схемах".