:
Вугілля в обмін на продовольство

Вугілля в обмін на продовольство

Дивіться 30 жовтня о 06:00

Блокада ветеранами АТО поставок вугілля з непідконтрольних Україні територій Донбасу триває з кінця грудня минулого року. Результатом цього стала загроза віялових відключень свтіла у всіх областях України. А 15 лютого 2017 року Кабінет міністрів фактично ввів надзвичайний стан в енергетиці.

Уряд звинувачує блокадників у тому, що вони поставили під загрозу енергобезпеку цілої країни, а блокадники наголошують, що українські урядовці вже давно мали б припинити будь-які торгівельні відносини з окупованими територіями і знайти альтернативу антрациту, який звідти ввозиться.

Експерт з енергоефективності громадської організації Реанімаційний пакет реформ, учасник “Несторівської групи” Святослав Павлюк говорить, що обидві сторони конфлікту діють на шкоду країні. І називає свій рецепт вирішення цієї проблеми – запровадити формулу "вугілля в обмін на продовольство". Про це, а також про формулу "Роттердам+" і те, чому у держави досі немає плану енергетичного унезалежнення говоритимуть Юрій Макаров, Євген Степаненко та Святослав Павлюк у новому випуску Війни і миру".