:
Д/ф

Д/ф "Дружина. П’ять випадкових історій жінок в армії"

Дивіться 30 жовтня о 06:00

Документальний проект "Дружина" – це 5 випадкових історій жінок в українській армії, яких журналіст Громадського Богдан Кутєпов зустрів у війську під час поїздки на Донбас.

Перша історія про росіянку Юлію Толопу з позивним "Валькірія", яка прийняла присягу на вірність українському народові, щоб спокутувати провину своєї країни і довести, що не всі росіяни однакові.

Друга історія – про засновницю Центру підтримки аеророзвідки, який навчає керувати БПЛА та постачає армії коптери, Марію Берлінську.

Третя історія – про санінструктора з Новояворівська (Львівщина), колишню акушерку у львівському пологовому будинку Орисю Кіт, яка перебуває на контракті в збройних силах України з листопада 2016, бо переконана, що присутність жінок у війську психологічно потрібна чоловікам.

Також у документальному фільмі розповідається історія сучасної "радистки Кет" Катерини Ханас, яка працювала вчителем музиики в одній з музичних шкіл Львівщини.

Завершує документальний цикл "Дружини" історія Людмили Калініної – медсестри з Павлограда, яка стала розвідницею, вибралася з Іловайського котла, пережила поранення уламком танкового снаряду в голову і підписала контракт в армії, жертвуючи вихованням власних дітей.