:
Чим запам’ятався Всесвітній економічний форум в Давосі?

Чим запам’ятався Всесвітній економічний форум в Давосі?

Дивіться 2 лютого о 20:25

Дивіться у новому випуску "Першої Шпальти":

  • Головні ділові новини тижня.
  • Нездоланна корупція. За рівнем корупції Україна повернулася до показникІв 2014-го року. Такі підсумки опитування, яке провела Американська торговельна палата серед бізнесменів. Що думають у НАБУ про корупцію в Україні, розкаже в інтерв’ю директор Бюро Артем Ситник.
  • Газовий клондайк. Прем’єр-міністр сподівається, що вже за 2 роки Україна видобуватиме у півтора раза більше газу, ніж зараз. І це зменшить його вартість для населення на 20-30%. Прокоментують цю інформацію виконавчий директор компанії "Укргазвидобування" Олександр Романюк, голова громадської організації "Бюро комплексного аналізу та прогнозів" Сергій Дяченко, виконавчий директор Асоціації газовидобувних компаній України Роман Опімах, генеральный директор групи Smart Energy Сергій Глазунов та т.в.о. Голови Державної служби геології та надр України Олег Кирилюк.
  • Суперечки онлайн- і офлайн-торгівлі. Про ринок побутової техніки розкажуть генеральний директор ТОВ "БСХ Побутова техніка" (Bosch, Siemens і Gaggenau) Сергій Максимов, керівник відділу продажів компанії DeLonghi Руслан Хіміч, виконавчий директор компанії Electrolux Олександр Кузик, власник мережі магазинів "Фокстрот" Валерій Маковецький, засновник і генеральний директор компанії Unitrade Group Володимир Колодюк, голова представництва Gorenje Group в Україні Грегор Гржина.
  • Найабсурдніші ділові новини, якими запам’ятався Всесвітній економічний форум в Давосі, проаналізують блогер Денис Безлюдько і ведучий "Першої Шпальти".