:
Ще більше якісної української музики:

Ще більше якісної української музики: "Антитіла" та "Друга ріка" в ефірі UA: ПЕРШИЙ

04 квітня 2018

Цього тижня, в рамках проекту UA: МУЗИКА, глядачі UA: ПЕРШИЙ зможуть побачити одразу два концерти відомих українських виконавців. Фільм-концерт "Supernation" гурту "Друга ріка" вийде в ефірі у п’ятницю, 6 квітня, о 21:50, а концертну програму "Сонце" гурту "Антитіла" можна буде побачити у неділю, 8 квітня, о 21:30.

Фільм-концерт "Supernation" присвячений запису однойменного альбому гурту "Друга ріка". "Це дуже довго виношувалось. Ми довго планували сам альбом, хотіли показати як його записували, бо найцікавіше відбувається не тоді, коли ти відкриваєш платівку. Найцікавіше відбувається у студії, коли ти записуєш, – зазначив фронтмен гурту "Друга ріка" Валерій Харчишин. – Ми хотіли показати, як ми граємо нові пісні на студії, коли ми їх записуємо, щоб передати людям. Відеокліпи мені видаються досить штучним явищем. Під час зйомок ти "лабаєш" під фонограму і робиш вигляд, що переживаєш ті чи інші емоції. Може, і переживаєш, хто його знає. Але не я". 43-хвилинне кіно складається з живого виконання в студії більшої частини матеріалу альбому "Supernation".

А у неділю UA: ПЕРШИЙ покаже ексклюзивний запис події, яка проходила у минулому році на вертолітному майданчику в Києві, – заключний мегаконцерт всеукраїнського туру "Сонце" гурту "Антитіла" на підтримку нового альбому музикантів. "Весь творчий потенціал, накопичений за два роки просто виплеснувся з нас в студії під час запису альбому "Сонце", – розповів фронтмен гурту "Антитіла" Тарас Тополя. – Кожен день ми творили. Експериментували, додавали і видаляли, будували і ламали. Іноді все з початку, але головне – в кайф. Все відбулося на одному диханні. Пісні дуже різні, деякі – кардинально протилежні за емоціями. "Сонце" – це звичні "Антитіла, але в якісно новому саунді".

Концертна програма "Сонце" – це сучасне світлове шоу, драйв, незабутні емоції та щире спілкування з шанувальниками. Крім нових пісень, музиканти зіграли треки з минулих альбомів.

Читайте також: