:
Спортивна гімнастика на UA: ПЕРШИЙ

Спортивна гімнастика на UA: ПЕРШИЙ

05 квітня 2018

XVI міжнародний турнір зі спортивної гімнастики "Ukraine International Cup 2018" UA: ПЕРШИЙ покаже у понеділок, 9 квітня, о 16:55.

Міжнародний турнір зі спортивної гімнастики Ukrainian International Cup 2018, який щороку організовує олімпійська чемпіонка Стела Захарова, проходив з 31 березня по 1 квітня у київському Палаці спорту. Участь у змаганнях взяли молоді спортсмени з 17 країн світу. Ukraine International Cup є єдиним міжнародним турніром зі спортивної гімнастики, який представляє Україну на світовій арені.

"Цього разу нам вдалося повернути в київський Палац Спорту близько 8 тисяч глядачів, що обґрунтовує важливість і незамінність спорту в житті українців. Я дуже рада, що стільки людей знайшли час і відвідали Палац Спорту 31 березня та 1 квітня, – зазначила на своїй сторінці у Facebook організаторка турніру, видатна українська гімнастка, олімпійська чемпіонка Стелла Захарова. – А у тих, хто не зміг бути присутнім на турнірі, але дуже хотів підтримати спортсменів і насолодитися міццю й красою спортивної гімнастики, є можливість подивитися трансляцію турніру UA: ПЕРШИЙ".

Міжнародний турнір зі спортивної гімнастики Ukrainian International Cup 2018 відвідали в якості гостей олімпійський чемпіон зі спортивної гімнастики Олег Верняєв, український баскетболіст Максим Пустозвонов, срібний призер Олімпійських ігор-2016 з греко-римської боротьби Жан Беленюк та чемпіонка Європи з дзюдо Дар’я Білодід.

Нагадаємо, що це єдиний національний турнір зі спортивної гімнастики, який представляє Україну на міжнародному рівні.

Читайте також: