:

"Перша хвилина миру" на UA: КУЛЬТУРА та UA: КРИМ

04 травня 2018

Загальноукраїнську акцію "Перша хвилина миру" до Дня пам’яті та примирення телеканали UA: КУЛЬТУРА і UA: КРИМ покажуть наживо у вівторок, 8 травня, о 22:45. А телеканал UA: ПЕРШИЙ – у запису одразу по закінченню пост-шоу "Про що співає Європа".

Також акцію можна буде подивитися у повторі на телеканалах UA: ПЕРШИЙ, UA: КУЛЬТУРА та UA: КРИМ у середу, 9 травня, о 09:00.

Вперше загальноукраїнська акція "Перша хвилина миру" була проведена в Україні 8 травня 2014 року. Подія приурочена до дати підписання акту про беззастережну капітуляцію нацистської Німеччини, після чого в Європі запанував мир. У межах заходу проходить хвилина мовчання в пам’ять про загиблих у Другій світовій війні, покладання квітів до меморіальних пам’яток, а також урочистості за участю ветеранів Другої світової, бійців АТО, представників влади і українських громадян.

Нагадаємо, День пам’яті та примирення відзначається в Україні щороку 8 травня. Цей день встановлений Указом Президента України Петра Порошенка № 169/2015 "Про заходи з відзначення у 2015 році 70-ї річниці перемоги над нацизмом у Європі та 70-ї річниці завершення Другої світової війни" від 24 березня 2015 року. Відповідно до Указу Президента України, метою відзначення є "гідне вшанування подвигу українського народу, його визначного внеску в перемогу Антигітлерівської коаліції у Другій світовій війні та висловлення поваги всім борцям проти нацизму".

Читайте також: