:
UA: ПЕРШИЙ запускає нове

UA: ПЕРШИЙ запускає нове "Вечірнє шоу з Юрієм Марченком"

13 червня 2018

На телеканалі UA: ПЕРШИЙ у суботу, 23 червня, о 21:25 стартує нова програма в популярному світовому форматі Late Night Show – "Вечірнє шоу з Юрієм Марченком".

Вечірнє шоу вестиме головний редактор незалежного інтернет-журналу Platfor.ma, член наглядової ради журналістської премії "Presszvanie", автор кількох шоу та ведучий на "Радіо Аристократи" Юрій Марченко. А його співведучим стане канадський актор, продюсер та режисер кліпів для Селін Діон (Céline Dion) і Гару (Garou) Істан Розумний.

Програма складатиметься з іронічних діалогів між ведучими шоу та інтерв’ю з гостями студії. Окрім того, у кожному випуску будуть показані комедійні скетчі про життя в Україні, а наприкінці програми виступатимуть популярні музичні колективи. Гордістю "Вечірнього шоу з Юрієм Марченком" є музичний супровід від джаз-бенду під керівництвом відомого українського джазмена й композитора Андрія Арнаутова, що грав на одній сцені з такими легендами джазу як Пет Метіні та Діззі Гілленспі.

Як зазначають творці шоу, у новому проекті вони хочуть змінити звичний для українців образ жорстокого висміювання власної держави і перетворити його на легкий, якісний гумор, з метою формування у глядачів критичного мислення та іронічного погляду на самих себе. "Для України це великий крок – зробити шоу подібного формату. Ми хотіли відійти від стандартних облич та жартів, якими перенасичене українське телебачення. На кастингу ведучого було понад 200 заявок, але ми шукали когось особливого. Нам потрібна була розумна, здатна до самоіронії людина, яка зможе розкрити гостя, і Юра Марченко, на наш погляд, якнайкраще підходить на цю роль", – коментує генеральний продюсер суспільно-політичного мовлення ПАТ "НСТУ" Андрій Сайчук.

Нагадаємо, минулого року на UA: ПЕРШИЙ вже виходила програма в класичному форматі вечірнього talk show – "ЧереЩур" з ведучим Майклом Щуром.

Проект "Вечірнє шоу з Юрієм Марченком" створено за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) та Internews.

Читайте також: