:
Юрій Марченко:

Юрій Марченко: "Якщо до мене прийде Порошенко, дозволю йому залізти на диван з ногами"

13 червня 2018

Уже 23 червня о 21:25 на глядачів UA: ПЕРШИЙ очікує прем’єра нової розважальної програми, розробленої у класичному форматі вечірнього talk show, – "Вечірнє шоу з Юрієм Марченком". Ведучим став, власне, Юрій Марченко – головний редактор незалежного інтернет-журналу Platfor.ma, член наглядової ради журналістської премії "Presszvanie", автор кількох шоу та ведучий на "Радіо Аристократи". Юрій поділився своїми думками стосовно шоу та розказав, чому щосуботи українцям варто відкласти власні справи та подивитися "Вечірнє шоу з Юрієм Марченком".

– Минулого року на телеканалі UA: ПЕРШИЙ вже виходила подібна програма під назвою "ЧереЩур", ведучим якої був Майкл Щур. Нове шоу будеш вести ти разом із Істаном Розумним. Розкажи, чим відрізнятиметься це вечірнє шоу від попереднього?

По-перше, у нас буде нормальний ведучий. Або ні. Або одразу два нормальних ведучих. Або все ж ні.

До того ж, ми будемо постійно знімати невеликі іронічні скетчі про життя в Україні. Тобто насправді ми збиралися знімати серйозні сюжети, але життя в Україні таке, що зрештою виходять іронічні. Але, завдяки цим невеличким жартівливим роликам, ми хочемо спробувати змінити звичний для українців образ жорстокого висміювання власної країни і перетворити його на легкий, якісний гумор, з метою формування у глядачів критичного мислення та іронічного погляду на самих себе.

– Як тобі працюється у парі з Істаном? Кого з вас брали на шоу "за мізки", а кого "за вроду"?

Прізвище Істана – Розумний. І до того ж він красивий. Та ще й із канадським паспортом. Здається, це погані новини для мене. Тому у кожному випуску я намагатимуся більше розмовляти на камеру, щоб мене в ефірі було більше. Жартую.

Насправді він приємний хлопець із цікавим життєвим бек-граундом, як кажуть у них в Канаді. Істан – досить успішний режисер, продюсер і актор. Ви могли бачити його кліпи для Селін Діон, Гару, а також його симпатичну пику в безлічі ідіотських реклам і серіалів.

– У кожному випуску програми до тебе приходитимуть відомі особистості. Кого Юрій Марченко мріє побачити у себе "на дивані"?

Мені подобається спілкуватися з людьми. Особливо, коли це розумні люди, які чогось досягли у житті. Мені пощастило – у програму запрошують лише таких. Це досвідчені, талановиті люди, з якими я часом забуваю, що повинен вести програму, а починаю просто розмовляти, бо мені справді цікаво дізнатися про них більше. Тому важко обрати когось конкретно. Проте, ходять плітки, що вже є певні домовленості з Петром Порошенком. Я не буду сильно проти, якщо він прийде, і навіть дозволю йому залізти на диван із ногами.

– Це твій перший досвід у ролі телеведучого. Як готувався до першого ефіру?

Дійсно, я працював ведучим на радіо, але на телебаченні – це вперше. До того ж, ще й одразу – у власному шоу. Звичайно ж, я нервував, але мене заспокоювало те, що над цим проектом працюює найкраща команда фахівців Суспільного: режисери, продюсери, сценаристи. Студію красиву збудували. Гостей цікавих покликали. Джаз-бенд – просто збірна України з музики. Коротше, вони все зробили за мене. Мені залишилося лише одягати костюм та навчитися гарно посміхатися на камеру.

– Що для тебе краще: імпровізація чи заздалегідь подготовлений текст?

Звісно, імпровізація. Я – людина дуже лінива, й вчити якісь тексти та заготовлені фрази – зовсім не про мене. Можливо, вдасться знайти якийсь компроміс та, наприклад, зубрити імпровізації.

– У тебе є мопс Агамемнон. У нього навіть є аккаунт в Instagram, де він полюбляє висловлювати власні думки та ділитися пікантними фото. Чи буде Агамемнон дивитися твоє шоу та критикувати його у своєму блозі?

Чомусь усім дуже подобається ідея, що врешті він стане ведучим цього шоу. Ведучим мого життя він уже став, тож, чому б й ні. Але до тих пір поки я його годую, сподіваюся, він буде тільки підтримувати мене, а не критикувати.

– Чому глядач повинен дивитися "Вечірнє шоу з Юрієм Марченком"?

Бо інакше я дізнаюсь, де цей лінивий глядач живе, прийду і буду дивитися на нього з дуже сумним обличчям. У мене мопс, тож повірте, я знаю про сумні обличчя все.

Читайте також: