:
Арсен Мірзоян:

Арсен Мірзоян: "Відвертим музикант може бути лише на сцені та у своїй творчості"

06 липня 2018

Програма "Сильна доля" за участю відомого українського співака та музиканта Арсена Мірзояна вийде в ефір телеканалу UA: ПЕРШИЙ сьогодні, 6 червня, о 21:45. Телеглядачі зможуть насолодитися не тільки надзвичайним виконанням і чарівним тембром співака, а ще й дізнатися через що довелося пройти Арсену на шляху до успіху та досягнення власної мети.

У програмі Арсен Мірзоян хотів показати себе таким, який він є насправді: "Сідаєш сам на сам із камерою, і розповідаєш. Можливо, не всі аспекти встигнув розповісти, але ж, сподіваюся, далі буде. Цитуючи класика: "Приоткрытая дверца моей души, неплохую прибыль дает" (цитата з пісні "Рок-н-рол" української групи "Бумбокс"). Намагався бути відвертим. "Намагався", бо, на мою думку, відвертим музикант може бути лише на сцені і у своїй творчості. Бути відвертим на камеру – це, як на мене, дурний тон".

Арсен Мірзоян запрошує телеглядачів до перегляду програми, адже "цей проект, наче ковток свіжого повітря". "Мене навіть не цікавив стартовий рейтинг. Я прийшов на запис, бо, як на мене, це дуже якісний і конкретний продукт. Глядачам буде цікаво тому, що наразі на телебаченні не існує подібної альтернативи. Є шоу-конкуренти, проте це далеко не альтернатива. Особисто мене приваблює відсутність кон’юнктури", – каже співак.

Завдяки програмі "Сильна доля", UA: СУСПІЛЬНЕ МОВЛЕННЯ намагається показати широкій аудиторії не просто музикантів, а виконавців, що досягли успіху завдяки майстерності та наполегливій праці, незважаючи на складнощі, які випадали на їхню долю. "Це не перший проект, в якому я беру участь на каналі після його переходу від державного до суспільного мовлення. Телеканал нарешті починає жити своїм життям і стає цікавим, з чим я вітаю всіх причетних", – коментує Арсен Мірзоян.

Для шанувальників творчості Арсена Мірзояна нагадуємо, що сьогодні ви зможете насолодитися його виступом наживо під час музичного фестивалю Atlas Weekend. Та о 21:45 в ефір на телеканалі UA: ПЕРШИЙ.

Читайте також: