:
Dakh Daughters:

Dakh Daughters: "Неможливе може бути можливим"

13 липня 2018

Програма "Сильна доля" за участю українського жіночого театрально-музичного гурту Dakh Daughters вийде в ефір телеканалу UA: ПЕРШИЙ у п’ятницю, 13 липня, о 21:45. Колектив виступає в жанрах "фрік-кабаре" та театрального перформансу, і сьогодні вони вражатимуть телеглядачів своєю постановкою й неймовірним співом.

Гурт Dakh Daughters – сім надзвичайно талановитих дівчат, поєднаних між собою музикою та бажанням створювати своє особливе, не схоже ні на що, мистецтво. У їхніх піснях звучать тексти Тараса Шевченка, Лесі Українки, Чарльза Буковскі, Юрія Андруховича й Олександра Введенського. Вони нерідко співають різними діалектами української, англійської, французької та німецької мов.

На сцені Dakh Daughters виступає з 2012 року. Першу популярність гурт здобув у 2013 році на Youtube, завдяки відеокліпу "Rozy/Donbass" в якому поєднано 35-ий сонет Шекспіра, українські народні пісні та нарочито театральний пафос. Наразі більшість часу колектив проводить за кордоном і, як не дивно, там більш популярний, ніж в Україні. Проте дівчата вважають, що успіх не вимірюється кількістю фанатів, адже не важливо слухає тебе 60 чоловік чи 60 тисяч, головне, щоб були ті, хто приходить і розуміє про що твоя музика: "Справжній успіх – це коли ти щасливий, що живеш і радієш від того, що робиш".

Учасниці колективу не вважають, що вони колеги, бо вже давно відчувають себе однією великою родиною і ставляться одна до одної як до сестер: "Ми сваримося, так само миримося. З родиною можна посваритися, але від того не перестаєш її любити".

Композиції Dakh Daughters не на злобу дня, не про якусь окрему подію, – дівчата співають про те, як кожен із нас живе в цілому, і музика повинна спонукати до філософських роздумів. "Dakh Daughters – це команда, втілення того, що неможливе може бути можливим. Це – приклад того, що ми можемо більше, аніж ми думаємо", – коментує учасниця колективу Наталка Галаневич.

Читайте також: