:
Чемпіонат Європи з легкої атлетики на UA: ПЕРШИЙ

Чемпіонат Європи з легкої атлетики на UA: ПЕРШИЙ

03 серпня 2018

З наступного понеділка любителі спорту зможуть побачити одну із найяскравіших спортивних подій на Суспільному – чемпіонат Європи з легкої атлетики, що проходитиме у Берліні (Німеччина). Щодня, з 6 по 12 серпня, на телеканалі UA: ПЕРШИЙ на глядачів чекатиме пряма трансляція змагань, а найбільш цікаві моменти також можна буде побачити у записі.

Чемпіонат Європи з легкої атлетики проводиться що два роки під егідою Європейської легкоатлетичної асоціації, і цього року пройде у Берліні на стадіоні "Олімпіаштадіон". Спортсмени змагатимуться у 47-ми дисциплінах (24 дисципліни чоловічі, 23 – жіночі).

Право транслювати спортивні події такого масштабу отримують лише найбільші телекомпанії Європи. Українські ж глядачі зможуть побачити все на власні очі на телеканалі національного суспільного мовника UA: ПЕРШИЙ.

Окрім того, у рамках технічної співпраці між COSMONOVA|NET та НСТУ глядачі зможуть дивитись спортивне свято у FULL HD: таку можливість матимуть абоненти більш ніж 80 кабельних операторів, котрі отримують сигнал від COSMONOVA|NET.

Читайте також: