:
Триває прийом заявок на участь у нацвідборі на Дитяче Євробачення-2018 

Триває прийом заявок на участь у нацвідборі на Дитяче Євробачення-2018 

13 серпня 2018

До завершення прийому заявок на участь у національному відборі на Дитячий пісенний конкурс Євробачення-2018 залишилося 7 днів.

Національна суспільна телерадіокомпанія України продовжує пошуки талановитих юних виконавців, 10 з яких будуть змагатися в онлайн-голосуванні за звання переможця та можливість представити Україну на міжнародній сцені Дитячого Євробачення.

Взяти участь у нацвідборі може будь-яка дитина-виконавець або група виконавців (не більше 6 осіб) віком від 9 до 14 років. Для цього потрібно:

1. Заповнити онлайн-заявку на junior.eurovision.ua

2. Додати відеозапис, де учасник виконує пісню у супроводі записаної інструментальної фонограми без бек-вокалу.

Важливо: тривалість композиції не повинна перевищувати 3 хвилини, а також пісня не повинна комерційно видаватися, публікуватися або виконуватися публічно (слова чи музика) до 1 травня 2018 року.

3. Додати відеозапис візитівки, де треба відповісти на запитання: "Що для тебе перемога?" і "Що для тебе Україна?", а також за бажанням розповісти про себе, свою родину, рідний край та захоплення.

Відеозаписи на участь в онлайн-відборі можуть бути знятими на телефон, професійна зйомка не обов’язкова.

Подати заявку на участь можна на офіційному сайті junior.eurovision.ua

Докладніше ознайомитися з умовами участі в національному відборі на Дитячий пісенний конкурс Євробачення-2018 можна у Положенні про конкурс (завантажити Положення про національний відбір на участь у Дитячому пісенному конкурсі Євробачення-2018).

Читайте також: