:
У День Незалежності UA: ПЕРШИЙ покаже концерт Руслани та українських зірок

У День Незалежності UA: ПЕРШИЙ покаже концерт Руслани та українських зірок

20 серпня 2018

Телеканал суспільного мовника UA: ПЕРШИЙ покаже запис великого фестивалю "Батурин. Ренесанс Незалежності" у День Незалежності, 24 серпня, о 18:30.

Концерт відбудеться у переддень свята, 23 серпня, в Батурині – гетьманській столиці, де створювалася українська держава. Щоб привітати Україну з незалежністю, Руслана збере на сцені відомих артистів: Сашка Положинського й гурт "Тартак", Тоню Матвієнко, українських віртуозів Василя Попадюка й Олеся Журавчака, гурт Kozak System, Katya Chilly та шоу-балет "Життя". Супроводжуватиме музикантів симфонічний оркестр "Київська Камерата".

Співачка Руслана має на меті подарувати українцям справжнє свято державності та єднання.

"День Незалежності – особливе свято. Для кожного українця, для мене, для кожного з вас. Ми чекаємо, щоб зібратися разом і відчути дух нашої країни, відчути те, що нас об’єднує понад усе. Це День народження нашої країни, народження наших надій, мрій. У цей день ми чекаємо особливої музики. Особливих концертів. І безперечно, найкраще робити ці особливі концерти в особливих місцях, де творилася Українська держава, місцях, де ми розуміємо, заради чого ми боремося за неї так віддано", – пояснює співачка.

Дивіться великий фестиваль "Батурин. Ренесанс Незалежності" 24 серпня о 18:30 на телеканалі UA: ПЕРШИЙ.

Читайте також: