:
День Незалежності на UA: ПЕРШИЙ

День Незалежності на UA: ПЕРШИЙ

22 серпня 2018

До 27-річчя незалежності України Суспільне мовлення підготувало для глядачів спецефіри. Святкуймо разом увесь день!

З 8:45 журналісти Суспільного розпочнуть святковий ефір прямими включеннями з Майдану Незалежності та Софіївської площі, щоб показати глядачам приготування до параду в центрі столиці.

З 9:45 на телеканалі Суспільного мовника UA: ПЕРШИЙ розпочнеться пряма трансляція урочистого параду до Дня Незалежності України. Трансляцію параду можна буде також подивитися на телеканалах UA: КУЛЬТУРА та UA: КРИМ.

О 12:00 на глядачів каналу UA: ПЕРШИЙ чекає премʼєра документального фільму Юрія Ткаченка "Заміновані вірністю" про легендарну фронтову вівчарку, яка стала оберегом та символом вірності для захисників незалежної України. Це зворушлива до сліз історія, де чотирилапий боєць став провідником в історії бойових побратимів – перших добровольців.

Об 11:10, 13:10 та 15:10 на телеканалі UA: ПЕРШИЙ триватимуть прямі включення з Києва, Одеси, Львова та Донбасу. Протягом дня в гостьових студіях суспільного відомі особистості та пересічні українці в різних куточках України говоритимуть про незалежність.

О 14:00 та 16:00 на глядачів чекає спецвипуск програми Фольк-music – великий концерт у двох частинах за участі народних ансамблів та зірок української естради: Тоні Матвієнко, Віктора Павліка, Марії Бурмаки, гурту Kozak System, Христини Соловій та інших музикантів.

О 17:00 UA: ПЕРШИЙ покаже премʼєру документального фільму Дмитра Джулая про видатного митця українського походження "Малевич. Український квадрат". Через нові факти, маловідомі біографічні відомості та спогади сучасників художника глядач зможе побачити постать великого супрематиста з нової точки зору та дізнатися про його творчість в українському вимірі.

О 18:35 дивіться святковий концерт "Батурин. Ренесанс Незалежності", де співачка Руслана та відомі артисти Сашко Положинський і гурт "Тартак", Тоня Матвієнко, українські віртуози Василь Попадюк та Олесь Журавчак, гурт Kozak System, Katya Chilly та шоу-балет "Життя" виступатимуть у супроводі музикантів симфонічного оркестру "Київська Камерата". Вестиме вечір ведучий Суспільного Тімур Мірошниченко.

О 20:30 – тематичний випуск програми "Перша шпальта", в якій ведучі Андрій Юхименко та Олег Гавриш говоритимуть про значення українського бізнесу в будівництві незалежної української держави та розкажуть історії підприємців, які народилися вже після здобуття Україною незалежності.

О 21:50 дивіться спецпроект програми "Розсекречена історія" з ведучим Олександром Зінченком. До Дня Незалежності випуски будуть присвячені рефлексіям над нами, українцями. Над тим, як ми бачимо себе самі, як сприймають нас зі сторони, яка наша роль у світі, наскільки ми довіряємо співвітчизникам, наскільки піддаємося популістичним впливам.

Читайте також: