:
Спецвипуск

Спецвипуск "Фольк-music" на UA:ПЕРШИЙ до Дня Незалежності

23 серпня 2018

У День Незалежності України, 24 серпня, UA:ПЕРШИЙ підготував спецвипуск однієї з найулюбленіших програм телеглядачів "Фольк-music".

Одразу після спецпроекту "Святкуємо перемоги українців", о 14:00 розпочнеться перша частина великого концерту "Фольк-music".

Телеглядачі зможуть насолодитися старовинними мелодіями, які допомогли нашим предкам пронести історію крізь століття. Окрім професійних і аматорських колективів, на сцені також виступлять відомі артисти української естради: талановита співачка Атоніна Матвієнко, гурт "GrozovSka Band", Народний артист України Віктор Павлік, музичний колектив "The doox".

"У День народження нашої держави, нас проймає особливе почуття патріотизму та національної приналежності, тому й цей концерт буде особливим. Народні колективи та відомі артисти заспівають пісні, щоб привітати країну та об’єднати усіх нас, українців, мелодіями наших дідів та прадідів", — розповідає про концерт ведуча програми "Фольк-music" Оксана Пекун.

Друга частина концерту розпочнеться о 16:00. Зазвучать автентичні мелодії з різних регіонів України від народних ансамблів. Вони розкажуть власні спогади про становлення нашої мальовничої держави та яку роль українська пісня відіграє у їхньому житті. Також для телеглядачів пролунають пісні від Народної артистки України Марії Бурмаки, українського етно-гурту "VRODA", рок-гурту "Kozak System" та співачки Христини Соловій.

Народна артистка Марія Бурмака вважає, що саме пісня здатна об’єднати людей: "Я пам’ятаю, як у 2013 році під час подій на Майдані я протягом усього дня кожну годину співала наш гімн. Здавалося б, навіщо? Але на той момент це було щось таке дуже важливе для українців, бо в часи коли важко і не знаєш куди йти далі, хапаєшся за щось рідне. І тоді саме пісня тримала нас усіх".

Не пропустіть святковий випуск "Фольк-music" 24 серпня о 14:00 та о 16:00.

Святкуймо День Незалежності України разом із фольковою родиною та українською народною піснею!

Читайте також: