:
Продовження

Продовження "Вечірнього шоу з Юрієм Марченком" на UA: ПЕРШИЙ

24 серпня 2018

На телеканалі UA: ПЕРШИЙ у суботу, 25 серпня, о 21:25 відбулося довгоочікуване продовження "Вечірнього шоу з Юрієм Марченком".

У нових випусках сезону творці програми обіцяють ще більше зіркових гостей і нових вражень. До студії завітають відома українська художниця та скульптор Жанна Кадирова, реп-музикант Ярмак, ресторатор Дмитро Борисов, театрально-музичний колектив "Dakh Daughters" та багато інших.

"Вечірнє шоу з Юрієм Марченком" – це інтерв’ю з гостями, комедійні скетчі про життя українців, музичний супровід від джаз-бенду, виступи популярних музичних виконавців наприкінці програми та, звичайно ж, неперевершені ведучі Юрій Марченко та Істан Розумний.

"Юрій Марченко – це персонаж, якого ще не було на українському телебаченні: класний журналіст-інтерв’юер зі специфічною харизмою і чудовим парадоксальним почуттям гумору. На мою думку, він здатний якнайкраще впоратись із завданням шоу – в рамках розважального формату розкривати важливі для українського суспільства теми в інтерв’ю з гостями програми, більшість з яких є агентами змін у нашій країні. Крім того, на ньому ідеально сидить костюм. Як і на його співведучому Істані Розумному. До речі, цей хлопець вносить у шоу елемент веселого хаосу і навіть панку, – коментує шеф-редактор програми Альберт Цукренко. – А ще в жодному українському телешоу немає такого крутого "домашнього" бенду, як у нас – в гурті під управлінням живої легенди українського джазу і фанку Андрія Арнаутова зібрані найпрофесійніші музиканти країни. Шоу дійсно класно виглядає і звучить, і водночас дає їжу для розуму".

Співведучий програми, чарівний канадець Істан Розумний обіцяє багато сюрпризів у нових випусках. І щоб підтвердити, що він слова на вітер не кидає, оголошує конкурс: "Гей, ти! Так, саме ти, baby! Під час трансляції нашого шоу, зроби моє фото з екрану телевізора на свій телефон. Перший, хто запостить фотографію на нашу сторінку у Facebook, отримає великий український кавун особисто від мене".

Уже цієї суботи в гості до студії завітають правозахисниця Таміла Ташева та лідер рок-гурту O.Torvald Женя Галич. До речі, розкриємо невеличку таємницю: Женя Галич проходив кастинг на роль ведучого у "Вечірньому шоу" на UA: ПЕРШИЙ. Чому він так і не став ведучим програми та ще багато чого цікавого дивіться 25 серпня о 21:25 у новому випуску "Вечірнього шоу з Юрієм Марченком".

Читайте також: