:
Перший сезон

Перший сезон "Вечірнього шоу з Юрієм Марченком" завершено

18 жовтня 2018

На телеканалі суспільного мовлення UA: ПЕРШИЙ завершився перший сезон "Вечірнього шоу з Юрієм Марченком" – української програми, знятої у популярному світовому форматі late night show.

Класичне late night show має величезну історію, його аудиторія – це, переважно, люди середнього класу, які звикли щовечора включати телевізор і дивитися іронічні діалоги між ведучим та відомими зірками. Але, на думку творців "Вечірнього шоу з Юрієм Марченком", на відміну від американців, українські телеглядачі ще не мають подібних традицій, а сучасні зірки не готові жартувати над собою в ефірі.

"У нас було величезне бажання зробити late night show. Але виявилося, що не можна просто взяти і перенести американський формат на українського глядача, маючи набагато менший бюджет та дуже стислі терміни на те, щоб зібрати команду й випустити проект за умовами гранту. З погляду на всі ці нюанси, шоу виконало поставлені перед ним завдання. Нам вдалося зробити якісну картинку, зовсім не "УТ-1" – цього ніхто не зможе заперечити, – коментує генеральний продюсер суспільно-політичного напряму суспільного мовлення Андрій Сайчук. – Я думаю, що ми зробили крок у правильному напрямку. Цей експеримент дав нам розуміння, що треба створювати свої оригінальні формати, адже вони краще адаптуються до умов місцевого ринку і глядача. Якщо у майбутньому ми візьмемося за наступний формат, то це точно не буде калька чи копія навіть найкращого американського шоу".

Ведучі Юрій Марченко та Істан Розумний разом з творчою командою "Вечірнього шоу з Юрієм Марченком" підбили підсумки дебютного сезону у власній неповторній манері:

Наразі питання щодо продовження зйомок "Вечірнього шоу з Юрієм Марченком" залишається відкритим. "Якісне виробництво класичного розважального вечірнього шоу коштує досить багато по мірках Національної суспільної телерадіокомпанії України і, у зв’язку з дефіцитом належного фінансування, на даному етапі ми вирішили зробити перерву в зйомках. Майбутнє цього проекту буде вирішуватися за наявності фінансування на його виробництво", – розповідає виконавчий продюсер суспільно-політичного напряму суспільного мовлення Михайло Смуток.

Нагадаємо, що програму "Вечірнє шоу з Юрієм Марченком" було створено за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) та Internews.

Читайте також: