:
Новий сезон програми

Новий сезон програми "Світло": "Ми заявляємо про проблему і шукаємо шляхи її вирішення"

19 жовтня 2018

У суботу, 20 жовтня, о 22:55 на телеканалі суспільного мовлення UA: ПЕРШИЙ стартує новий сезон програми "Світло".

Це богословська програма, де за одним столом збираються прибічники різних точок зору та обговорюють проблеми, які хвилюють кожного, незалежно від соціального статусу, національності та віри. Це – і виховання дітей, і подружні стосунки, освіта, СНІД, ставлення до Інтернету та Голодомору, піар і нанотехнології, реклама й свята, класична література та ненормативна лексика, а також одвічні питання про сенс буття і виклики, що несуть технічний прогрес і наукові відкриття.

На думку ведучого програми Андрія Андрушківа, "Світло" не є типовим ток-шоу, де варто чекати на сварки чи конфлікт: "Ми одразу заявляємо про проблему, проговорюємо її та шукаємо шляхи вирішення, поважаючи усі точки зору, окрім тих, які суперечать правам людини і кримінальному кодексу".

У новому сезоні на телеглядачів чекатиму нові цікаві гості та ще більше гострих тем. Так, наприклад, про проблему погромів говоритимуть із раввином Олександром Духовним, а також розглянуть питання сусідства митця і художника Івана Семесюка та архімандрита Кирила Говоруна.

"Особисто для мене "Світло" – це місце, де як традиціоналісти, так і ліберали мають час і спосіб проговорити ті речі, які, на перший погляд, їх роз’єднують та ставлять у протилежні кути. Але стіл програми – не боксерський ринг, тому часто глядачі бачать, як опоненти знаходять спільні знаменники у дискусіях, й саме цей момент є дуже цінним", – коментує ведучий програми Андрій Андрушків.

Нагадаємо, що постійними учасниками програми "Світло" є представники Всеукраїнської Ради Церков і релігійних організацій: Української Православної Церкви Київського Патріархату, Української Православної Церкви Московського Патріархату, Римо-Католицької і Греко-Католицької Церков, християнських євангельських Церков – баптистської, п’ятидесятницької та лютеранської конфесій, Духовного управління мусульман України, Іудейських релігійних організацій.

Програма "Світло" є унікальною на українському телевізійному просторі. Попри дискусійність поглядів і переконань учасників, вона об’єднує, налаштовує аудиторію на духовність та оптимістичне сприйняття життя.

Читайте також: