:
UA: ПЕРШИЙ покаже новий сезон програми

UA: ПЕРШИЙ покаже новий сезон програми "Хто в домі хазяїн?", якій вже більше 20-ти років

24 жовтня 2018

На телеканалі суспільного мовлення UA: ПЕРШИЙ 27 жовтня стартує новий сезон програми про тварин "Хто в домі хазяїн?".

Це програма для всієї родини, тому її творці зосередилися на історіях, які буде приємно дивитися всією сім’єю у вихідний день вранці. В цьому сезоні у фокусі – розповіді про домашніх тварин. Програма буде однаково корисною і для їхніх господарів, і для людей, які тільки збираються завести чотирилапого друга.

Завдяки "Хто в домі хазяїн?" власники тварин знайдуть шляхи кращого розуміння улюбленців та проведення часу із ними, дізнаються, як працювати із конкретною твариною, отримають цінні поради стосовно догляду за здоров’ям, ознайомляться із різними методами дресирування. Ті ж, хто поки планує – матимуть нагоду зрозуміти, що чекає на господаря після рішення завести улюбленця.

Окрім цього, глядачам розкажуть про тварин, які вже стали зірками соцмереж. При чому, як справжніх, так і вигаданих – наприклад, про популярних у Facebook та Instagram персонажів Гусь, Кіт Інжир тощо.

Нагадаємо, що "Хто в домі хазяїн?" – чи не найстарша програма на суспільному телебаченні. Вже 21 рік поспіль глядачі можуть побачити сюжети про хатніх, сільськогосподарських та диких тварин. У кожному випуску творці програми акцентують увагу на темі захисту тварин, а не лише на цікавих моментах з їхнього життя.

Маєте домашнього улюбленця, чи просто любите тварин? Дивіться нові випуски "Хто в домі хазяїн?" щосуботи об 11:30 на UA: ПЕРШИЙ.

Читайте також: