:
Учасниця Дитячого Євробачення готується до фіналу конкурсу в Мінську

Учасниця Дитячого Євробачення готується до фіналу конкурсу в Мінську

20 листопада 2018

Даріна Красновецька, яка представляє Україну на Дитячому пісенному конкурсі Євробачення-2018, разом із командою прилетіла у Мінськ (Білорусь), де вже 25 листопада відбудеться фінал цьогорічного конкурсу.

Напередодні відліту до Мінську Суспільний мовник України провів прес-конференцію, під час якої Даріна зізналася, що трохи нервує. Також 11-річна вінничанка розповіла, що переглянула виступи усіх своїх конкурентів, проте виокремити когось одного не може, адже вважає кожного учасника по-своєму цікавим.

Співавтор конкурсної пісні “Say love” Михайло Клименко вважає перевагою юної співачки щирість: “Даріна носить у собі величезну душу, і вона дуже круто відчуває цей світ. Це правдиво, не награно. Я вірю, що ми здобудемо перемогу, але найважливіше – сказати наш меседж і зробити це класно, дружно і правдиво. Ми писали цю пісню не для конкурсу, а так як відчували. Ми хочемо зробити світ кращим і сказати про те, що любов – це наш єдиний шлях”.

Голова делегації Дитячого Євробачення-2018 від України Оксана Скибінська зазначила, що програма Даріни буде вкрай насиченою: “У понеділок Даріна відвідає Посольство України в Білорусії, де для нас підготували сюрприззустріч з музичним гуртом NaviBand. Вони готові поділитися із нею досвідом, оскыльки в 2017 році представляли свою країну на дорослому Євробаченні в Києві. Після цього на нас чекає велика кількість репетицій і зйомка посткарду – відеовізитівки, яка буде показана безпосередньо перед нашим виступом у прямому ефірі. Крім того, що потрібно багато працювати, запланована також соціальна та культурна програма”.

Дізнатися про подробиці підготовки Даріни Красновецької у Мінську та побачити репетиції перед фіналом Дитячого Євробачення-2018 можна буде з 21 по 25 листопада на телеканалі Суспільного мовника UA: ПЕРШИЙ у випусках “Щоденників Дитячого Євробачення”. Фіналу конкурса транслюватиметься наживо на загальнонаціональних каналах Суспільного мовлення UA: ПЕРШИЙ, UA: КУЛЬТУРА та UA: КРИМ 25 листопада о 17:00. Вболіваймо за Даріну разом!

Читайте також: