:
Фінал Дитячого Євробачення відкриється виступом українки Даріни Красновецької

Фінал Дитячого Євробачення відкриється виступом українки Даріни Красновецької

21 листопада 2018

Представниця України на Дитячому Євробаченні-2018 Даріна Красновецька разом з командою вже прилетіли в Мінськ (Білорусь), де на неї чекають репетиції та безпосередня підготовка до фінального виступу.

У понеділок, 19 листопада, Даріна Красновецька разом із командою відвідали Посольство України у Мінську. Представниця України зустрілася з послом України в Республіці Білорусь Ігорем Кизимом, який подякував Даріні за дипломатичну роботу та подарував пам’ятну медаль.

Також Даріна мала можливість поспілкуватися з учасниками гурту NaviBand, які в 2017 році представляли Білорусь на Євробаченні в Києві. Музичний колектив поділився власним досвідом, а також побажав Даріні гарно виступити і здобути перемогу.

Ввечері відбулася офіційна церемонія відкриття, під час якої було визначено порядок виступу молодих виконавців. Представниця України Даріна Красновецька виступатиме першою і саме вона 25 листопада відкриє фінал міжнародного пісенного конкурсу.

20 листопада учасники Дитячого Євробачення-2018 відвідали Палац Незалежності – резиденцію Президента Республіки Білорусь. На дітей чекала екскурсія палацом, а також особиста зустріч з президентом Білорусі Олександром Лукашенком.

Окрім того, у вівторок відбулися зйомки посткардів Даріни Красновецької – відеовізитівки, яка буде показана безпосередньо перед її виступом у прямому ефірі.

Нагадаємо, що дізнатися більше про підготовку Даріни Красновецької у Мінську та побачити репетиції перед фіналом Дитячого Євробачення-2018 можна буде з 21 по 25 листопада на телеканалі суспільного мовника UA: ПЕРШИЙ у випусках "Щоденників Дитячого Євробачення". Перший випуск – вже сьогодні о 20:50.

Фінал конкурсу транслюватиметься наживо на загальнонаціональних каналах суспільного мовлення UA: ПЕРШИЙ, UA: КУЛЬТУРА та UA: КРИМ, а також на сайті junior.eurovision.ua і сторінці UA: ПЕРШИЙ у Facebook 25 листопада о 17:00. Вболіваймо за Даріну разом!

Читайте також: