:
Трансляція засідання Верховної Ради, де голосуватимуть за зміни у Конституції та Держбюджет-2019

Трансляція засідання Верховної Ради, де голосуватимуть за зміни у Конституції та Держбюджет-2019

22 листопада 2018

Сьогодні Верховна Рада України голосуватиме за зміни у Конституції України та бюджет України на 2019 рік. Телеканали Суспільного мовлення UA: Перший та UA: Крим транслюють засідання наживо.

Нагадаємо, на сьогодні у проекті Держбюджету на 2019 рік заплановано скоротити бюджет Суспільного мовлення на 45% попри те, що його розмір чітко визначений законом. Після засідання Верховної Ради в рамках спецвипуску програми “Тема дня” відбудеться обговорення прийнятих рішень з експертами.

Також засідання Верховної Ради транслюватиметься і на Суспільному радіо. Перший канал Українського радіо. Трансляція пленарного засідання парламентарів триватиме до завершення розгляду бюджетних питань та голосування проекту закону у другому читанні.

А в програмі "Сьогодні. Ввечері" на Першому каналі Українського радіо ведучі Віталій Науменко та Наталія Чорна обговорять з президентом Економічного дискусійного клубу Анатолієм Максютою бюджетні правки, міжпартійні домовленості й доходи та видатки проекту бюджету-2019.

Читайте також: