Суспільне покаже церемонію вручення премій Європейської кіноакадемії - UA: Перший
:
Суспільне покаже церемонію вручення премій Європейської кіноакадемії

Суспільне покаже церемонію вручення премій Європейської кіноакадемії

03 грудня 2019

7 грудня о 20:00 суспільні телеканали UA: ПЕРШИЙ та UA: КУЛЬТУРА вперше в історії українського телебачення транслюватимуть XXXII Церемонію вручення премій Європейської кіноакадемії. Суспільне покаже наживо захід, на якому отримають нагороди найкращі європейські фільми та кінотворці у 24 номінаціях.

Церемонію нагородження коментуватимуть виконавчий продюсер UA: КУЛЬТУРА Лук’ян Галкін та кінокритикиня Анна Дацюк.

«Для тих, хто цікавиться кіно передусім як мистецтвом, EFA важливіша за «Оскар», адже щороку в її фокусі головні артпрем’єри. Лайн-ап 2019-го — не виняток: до нього увійшли «Біль і слава» Педро Альмодовара, «Фаворитка» Йоргоса Лантімоса, «Офіцер і шпигуни» Романа Полянського та багато інших. Серед цьогорічних номінантів Європейської кіноакадемії українських стрічок, на жаль, немає, але впевнений, що наступного року їх буде одразу кілька. Тож умикайте й заздалегідь дізнавайтеся контекст однієї з найпрестижніших європейських нагород», — розповів виконавчий продюсер суспільного телеканалу UA: КУЛЬТУРА Лук’ян Галкін.

Європейська кіноакадемія заснована 1988 року для популяризації європейського кінематографа у світі. Щорічне вручення премій відбувається в Берліні. Європейський кіноприз — премію кіноакадемії — ще називають «європейським Оскаром».

Читайте також:


;