:
Прем’єра на Першому! Документальний фільм

Прем’єра на Першому! Документальний фільм "Раїса Кириченко. Діагноз – народна"

11 листопада 2013

13 листопада об 11:15 не пропустіть на Першому Національному прем’єру документального фільму "Раїса Кириченко. Діагноз – народна".

Співочу кар’єру відома українська співачка Раїса Кириченко починала в ансамблі "Веселка" у 1962 році, потім працювала з ансамблем "Льонок" і разом із чоловіком Миколою співала в Черкаському народному хорі. 

У 1979 році Раїсі Кириченко було присвоєно звання народної артистки УРСР. За життя співачку було нагороджено Орденами княгині Ольги всіх ступенів (1998, 1999, 2001), присвоєно звання "Герой України" із врученням Ордена Держави (2003), їй було вручено Державну премію імені Тараса Шевченка (1986).

У Раїси Кириченко не було другорядних пісень – усі композиції в її виконанні ставали шлягерами. Її співом захоплювались не лише в Україні, а й у Канаді, Австралії, Польщі, Німеччині.

У документальному фільмі "Раїса Кириченко. Діагноз – народна" глядачі Першого побачать кадри з рідного краю співачки – мальовничої Полтавщини. Спогадами про Раїсу Кириченко поділяться її земляки та рідні.

Автор – Олена Артеменко.
Режисер – Юлія Кузьменко.

Дізнавайтеся більше про співачку, голос якої лунав з усіх приймачів – дивіться документальний фільм "Раїса Кириченко. Діагноз – народна" на Першому Національному.

Перший Національний – загальнонаціональний телеканал. В ефірі з 1951 року. Є членом EBU. Технічне покриття телеканалу – 98%. З 2010 р. медіа-показники Першого Національного виросли удвічі середня частка телеканалу – 3,85% за аудиторією 18+ (2013 р.). Т.в.о. генерального директора НТКУ - Олександр Пантелеймонов.

Читайте також: