:
Перший покаже III Загальноукраїнський круглий стіл національної єдності

Перший покаже III Загальноукраїнський круглий стіл національної єдності

21 травня 2014

21 травня у Миколаєві відбудеться III Загальноукраїнський круглий стіл національної єдності. Трансляція заходу на Першому Національному розпочнеться о 13:30.

III Загальноукраїнський круглий стіл національної єдності спрямований сформувати національний консенсус із ключових для українського суспільства проблем. Напрацьовані пропозиції за участю всіх політичних сил будуть імплементовані Верховною Радою, зокрема і через механізми внесення змін до Конституції та законодавства України.Нагадаємо, що I Загальноукраїнський круглий стіл національної єдності Перший Національний показав 14 травня.

До трансляції долучилося чимало українських глядачів, про що свідчать високі медіа-показники: частка телеперегляду трансляції за аудиторією 18+ 50 тис.+ становила 8,06% за рейтингу 2,08%, за аудиторією 18+ частка досягла 7,09% за рейтингу 1,70%. 

Високими медіа-показниками відзначилася й трансляція II Загальноукраїнського круглого столу. Так, частка телеперегляду за аудиторією 18+ 50 тис.+ становила 10,69% за рейтингу 2,20%, показник за аудиторією 18+ досяг позначки 10,53% за рейтингу 2,05%.

Не пропустіть найважливішого – дивіться Перший Національний!

Читайте також: