:
Переможці конкурсу

Переможці конкурсу "Честь професії" визначені

22 квітня 2016

Церемонія нагородження конкурсу "Честь професії" цьогоріч відбувалася по-особливому – відзначали молодих професіоналів і призи дарували у нових номінаціях. В одній із таких переміг журналіст Богдан Кутєпов, який напередодні зняв свою роботу із конкурсної програми. Відзначення українських професійних журналістів премією "Честь професії" у 2016 році відбувалося уже всьоме. Генеральним телевізійним партнером події став телеканал UΛ:Перший.

Телевізійну версію церемонії нагородження конкурсу "Честь професії" UΛ:Перший покаже 1 травня о 21:40.

Професійні журналісти могли подати свої матеріали на розгляд журі, кількість охочих цього разу побила всі рекорди – у восьми номінаціях за звання найбільш професійних, впливових та актуальних журналістських матеріалів змагались автори 912 робіт. Тож переможці "Честі професії" були визначені за такими номінаціями:

  • найкращий матеріал із громадянською позицією – "Добровольці" Ірини Соломко. У цій номінації також відзначили матеріал "З одиночного пікету в одиночну камеру" журнналістки й телеведучої UΛ:Перший Анастасії Рінгіс.
  • найкраще подання резонансного матеріалу – робота журналістки "Слідство.Інфо" Олени Козаченко "Одеська мУтниця".
  • найкраще журналістське розслідування – Любові Величко "Ukraine Toxic Chemical Clean-up Under Investigation".
  • найкраще подання складної теми – матеріал Олексія Бобровникова "Цикл сюжетів про сіру зону на Донбасі".
  • надія журналістики – Богдан Піленко за роботу "Немирне перемир’я".

Новою цього року стала номінація "За людяність у нелюдні часи". Її отримала робота "Чечетов. Прощання" Богдана Кутєпова, який незадовго до церемонії нагородження зняв свою роботу із конкурсу. Попри це, журі відзначило відео журналіста й вирішило не позбавляти його відзнаки.

Під час події також було вручено дві спеціальні нагороди від партнерів конкурсу. Першу із них, "Будуємо нову Україну разом", заступниця директора Програми розвитку ООН в Україні Блерта Чела вручила Віталіні Приходько за спільний із Віталієм Сичем проект "Що коли Донбас завтра знову наш?" Нагороду ж за матеріал, що надихає на створення власного бізнесу вдруге отримав журналіст Андрій Фарисей.

Співведучим заходу став телеведучий Роман Вибрановський, мав можливість нагородити одного із номінантів ведучий телеканалу UΛ:Перший Тімур Мірошниченко, який зазначив, що добре було б говорити й нагороджувати у наступні роки не лише за матеріали про корупцію, війну, які уже стали частиною нашого життя, а про наші майбутні перемоги – на Євробаченні, футбольних кубках світу й спортивних чемпіонатах.

Вручення призів супроводжувалося музичними паузами. Світлана Тарабарова, Віктор Павлік, Костянтин Бочаров, Аркадій Войтюк, Олена Гребенюк та Олексій Акерман виконали свої пісні. Почути їх глядачі зможуть преглядаючи телевізійну версію церемонії, яка, нагадаємо, транслюватиметься 1 травня о 21:40 на UΛ:Перший.

Читайте також: