:
А ви готові до

А ви готові до "Битви міст" за Євробачення-2017?

19 липня 2016

Приймати Євробачення-2017 буде Київ, Дніпро, Львів, Одеса, Харків або Херсон. Представити свої пропозиції щодо проведення міжнародного пісенного конкурсу кожен потенційний господар шоу готується вже 20 липня у прямому ефірі "Битви міст" на UΛ:Перший. Онлайн-трансляція доступна за посиланням https://www.youtube.com/watch?v=Uk1sf4b7WDE.

Публічна робоча зустріч, на якій представники міст, преси, Організаційного комітету з підготовки та проведення конкурсу в Україні, а також експерти і офіційний мовник-організатор, обговорюватимуть кожну із заявок, розпочнеться о 18:40.

Чому Євробачення-2017 має відбутися в Києві, розповідатиме заступник голови міської державної адміністрації Олексій Резніков, заявку Дніпра на проведення музичного шоу презентує міський голова Борис Філатов, щодо того, як Львів зможе прийняти міжнародний пісенний конкурс, розкаже заступник міського голови з питань розвитку Андрій Москаленко, а також про можливості Харкова у прямому ефірі "Битви міст" говоритиме перший заступник міського голови Ігор Терехов, заявку Херсона презентуватиме міський голова Володимир Миколаєнко, і про Євробачення в Одесі дізнаємося від міського голови Геннадія Труханова.

Під час ефіру відбуватимуться ще й прямі включення із названих шести міст, що вступили у битву за право називатися господарем Євробачення-2017. На площах, дахах і вулицях там зберуться небайдужі до проведення міжнародного пісенного конкурсу в Україні люди.

Щоб зробити дискусію більш масштабною і відкритою, UΛ:Перший пропонує взяти участь у "Битві міст" медійникам, які хочуть поставити свої запитання і долучитися до обговорення просто у прямому ефірі (форма для акредитації представників ЗМІ доступна за посиланням http://goo.gl/forms/5mNeYDKANylBzdTs1.

Також чекаємо на глядачів, які можуть зареєструватися на прямий ефір, на офіційній сторінці телеканалу на Facebook.

Фото з репетиції "Битви міст" дивіться на нашій Facebook-сторінці:

Читайте також: