:
Фестиваль класичної музики

Фестиваль класичної музики "Odessa Classics": місце, де традиції зустрічаються із сучасністю

26 липня 2016

Море, шикарні пляжі, "Привоз", Дерибасовська, специфічний гумор, Міжнародний одеський кінофестиваль… Чим ще знаменита південна столиця України? Виявляється, що багатонаціональна, яскрава і своєрідна Одеса подарувала світові чимало видатних музикантів та виконавців класичної музики. Серед них: Еміль Гілельс, Давид Ойстрах, Святослав Ріхтер, Натан Мільштейн та інші.

І це місто із видатними "класичними" традиціями десятиліттями перебувало на узбіччі світового і європейського культурного процесу. Щоб повернути Одесу на музичну карту Європи, відомий український піаніст Олексій Ботвінов започаткував музичний фестиваль "Odessa Classics". Найцікавіші події музичного фестивалю класичної музики "Odessa Classics-2015" UΛ:Перший покаже вже цієї середи, 27 липня, о 15:00.

У програмі "Odessa Classics" – виступ видатного скрипаля з Бельгії Майкла Гуттмана та експериментальний проект "Середньовіччя зустрічається з джазом" за участю легендарних естонських ансамблів Hortus Musicus і Art Jazz Quartet під керівництвом культового естонського скрипаля і диригента Андреса Мустонена. Ансамбль HortusMusicus, який виступає в історичних костюмах, зіграє справжню середньовічну музику. А після цього виконають відомі твори Баха Олексій Ботвінов, Андрес Мустонен і ансамбль "Art Jazz Quartet".

Читайте також: