:
Битва міст. Кадри з інспекції фіналістів – ексклюзивно на UΛ:Перший

Битва міст. Кадри з інспекції фіналістів – ексклюзивно на UΛ:Перший

27 липня 2016

Дніпро, Київ чи Одеса? Зараз триває останній етап відбору міста-господаря Євробачення-2017. За два дні, 25 і 26 липня, битва міст перемістилася із кабінетів на реальні майданчики, які навесні наступного року стануть центром головної музичної події Європи.

Як проходила інспекція Києва, Дніпра й Одеси, дивіться у спецвипуску "Битви міст" на UΛ:Перший сьогодні, 27 липня, о 21:50.

Представники Європейської мовної спілки, Національної телекомпанії України та Оргкомітету з проведення конкурсу в Україні відвідали ці міста. Разом з ними постійно був коментатор Євробачення і ведучий UΛ:Перший Тімур Мірошниченко. Він спостерігав за ходом всієї інспекції й фіксував цікаві та важливі моменти.

"Усі класні! Підготувалися дуже добре і можна сміливо говорити, що кожне з цих міст достойне права проведення Євробачення. Вони дуже хочуть і знають, що треба робити, як здивувати", – ділиться своїми враженнями Тімур.

Які перспективи Євробачення в Україні відмітив супервайзер Європейської мовної спілки Йон Ола Санд? Що про інспекцію міст-претендентів на проведення конкурсу думає міністр культури Євген Нищук? Чого все ще не вистачає Києву, Дніпру й Одесі, щоб Євробачення-2017 точно приїхало до них? Відповіді на ці питання та ексклюзивні кадри й коментарі – у "Битві міст" на UΛ:Перший.

Читайте також: