:
Оголошено конкурс на офіційного туристичного оператора Євробачення-2017

Оголошено конкурс на офіційного туристичного оператора Євробачення-2017

05 листопада 2016

Національна телекомпанія України як мовник-організатор Євробачення-2017 оголосила відбір на офіційного туристичного оператора конкурсу. З 4 листопада і до 12:00 понеділка, 21 листопада 2016-го, від усіх туристичних компаній, які хотіли би стати офіційним туроператором Євробачення, прийматимуться необхідні для конкурсного відбору документи. Щоб отримати положення про конкурс, треба надіслати заповнену заявку на участь та NDA на електронну адресу мовника-організатора: esc2017@ntu.ua.

Під час вибору офіційного туристичного оператора Євробачення-2017 враховуватимуться вимоги та стандарти Європейської мовної спілки (ЄМС). Завдяки сервісу, який надасть туроператор міжнародного пісенного конкурсу, офіційні делегації, преса, представники ЄМС, спонсори та партнери шоу, а також фани повинні отримати змогу забронювати готельні номери, апартаменти або хостели на період підготовки та проведення Євробачення в Києві.

"У першу чергу ми звертатимемо увагу на відповідність заявок туристичних операторів умовам конкурсу. Важливим фактором для нас буде досвід цих компаній, їхня репутація і надійність, а також наявність у них достатньої матеріально-технічної бази. Офіційний туроператор Євробачення-2017 обов’язково повинен мати зручну систему онлайн-бронювання, бути гнучким у питаннях замовлення та оплати номерів, а також пропонувати апартаменти різних цінових категорій у готелях, які відповідають стандартам і традиціям міжнародного пісенного конкурсу", – про критерії відбору туристичного оператора Євробачення-2017 розповів перший заступник генерального директора НТКУ Олександр Харебін.

У разі виконання вимог одразу кількома туроператорами, буде обраний той, чия пропозиція щодо розміщення гостей виявиться кращою і чий досвід надання подібних послуг буде більшим. Інформація про результати конкурсу на офіційного туроператора Євробачення-2017 буде опублікована на нашому сайті та Facebook-сторінці телеканалу UΛ:Перший.

Нагадаємо, пісенний конкурс Євробачення-2017, країною-господаркою якого буде Україна, за результатами "Битви міст" пройде у Києві. Головною ареною конкурсу стане Міжнародний виставковий центр. Півфінали Євробачення-2017 відбудуться 9 та 11 травня, фінал – 13 травня.

Читайте також: