:
Підсумкова прес-конференція саміту

Підсумкова прес-конференція саміту "Україна – ЄС" на UΛ:Перший

23 листопада 2016

Вісімнадцятий саміт "Україна – Європейський Союз" відбудеться у четвер, 24 листопада, у Брюселі. Підсумкову прес-конференцію за результатами заходу UΛ:Перший покаже наживо. Орієнтовний час початку трансляції – 14:40.

У роботі саміту візьмуть участь президент Європейської ради Дональд Туск, президент Єврокомісії Жан-Клод Юнкер та Президент України Петро Порошенко.

Теми, які обговорюватимуться на двосторонньому саміті "Україна – ЄС": візова лібералізація, виконання Мінських угод, стан впровадження реформ і антикорупційних заходів в Україні. Після зустрічі мають підписати принаймні три угоди, зокрема про надання 104-х мільйонів євро на адміністративну реформу.

Підсумкова прес-конференція транслюватиметься наживо в ефірі телеканалу, на сайті та на YouTube:

Результати вісімнадцятого саміту "Україна – ЄС" обговорять у спеціальному випуску "Про головне", який вийде в ефір о 19:30. Цього разу з гостями розмовлятиме Андрій Городиський – ведучий програми "Новини. Світ" на UΛ:Перший. "Основна мета цього випуску програми "Про головне" – це спроба розшифрувати зрозумілою мовою дипломатичні послання, які пролунають після саміту, – зазначає Андрій Городиський. – Для нас важливо зрозуміти: якщо було виділено якісь гроші, то на що саме і за яких умов їх надають. Якщо був підписаний якийсь документ, то що він означає і до чого нам готуватись. За допомогою експертів ми спробуємо зрозуміти, що відбулося на саміті і які це матиме наслідки для України".

Читайте також: