:
Чому Київ є ідеальним містом-господарем Євробачення-2017?

Чому Київ є ідеальним містом-господарем Євробачення-2017?

15 грудня 2016

Міжнародний пісенний конкурс є однією з найбільших телевізійних подій у світі. Із року в рік його масштаби збільшуються, а разом з цим ростуть і вимоги до міста-господаря події. Євробачення-2017 завдяки цьогорічній перемозі Джамали прийматиме Україна. У відборі міста-господаря пісенного конкурсу взяло участь 6 українських міст: Київ, Харків, Дніпро, Одеса, Львів, Херсон. Право приймати Єврошоу здобула столиця України.

Про процес прийняття рішення щодо міста-господаря Євробачення-2017, а також про те, що запропонує Київ навесні 2017 року під час пісенного конкурсу, розповів виконавчий директор Євробачення Йон Ола Санд.

"Київ має інфраструктуру, яка відповідає всім потребам Євробачення. Місто має міжнародний аеропорт і багато хороших готелів різних цінових категорій. Ми також знайшли арену, яку можна облаштувати для шоу, яка до того ж здатна вмістити і прес-центр, і майданчики, де розташуються офіційні делегації. Усе це ми знайшли у Міжнародному виставковому центрі, і вирішили, що таке розташування і такий простір є ідеальним", – зазначив Йон Ола Санд.

Питання безпеки завжди є першочерговим для організаторів події. З цього приводу виконавчий директор Євробачення додав: "Це наш пріоритет. Це найперше питання, яке ми піднімаємо в кожному місті, де планується проведення Євробачення. Також ми завжди звертаємося за розширеними гарантіями безпеки до уряду. Бо тільки влада країни може її гарантувати".

Неминучим буде порівняння Євробачення-2017 із шоу 2016 року. Так само цього не уникнути і щодо міст-господарів пісенного конкурсу. "Зажди є відмінності між містами, які приймають Євробачення. Але в цьому і є краса нашого конкурсу. Це те, що мені дуже подобається в ньому. Євробачення може подорожувати будь-якими куточками Європи, і кожне інше місто додаватиме до шоу свій власний колір, і розвиватиме його далі", – зазначив Йон Ола Санд.

Окрім того, Київ має чимало відомих пам’яток. Це і Майдан Незалежності – головна площа міста, де не так давно творилася нова історія країни, і Собор Святої Софії, який є культурною спадщиною ЮНЕСКО, і Києво-Печерська Лавра. Українська столиця також має широкий вибір ресторанів, барів і кафе, які задовольнять будь-який смак і бюджет. Метро Києва має одну з найглибших у світі станцій – Арсенальну. Її глибина складає 105,5 метрів нижче рівня вулиці.

Нагадаємо, що після звіту команди Євробачення-2017 на Генеральній Асамблеї Європейської мовної спілки, Національній телекомпанії України дали зелене світло на проведення пісенного конкурсу. Організатори набрали необхідні темпи підготовки і готуються дивувати глядачів своїми творчими рішеннями. Півфінали Євробачення-2017 відбудуться 9 і 11 травня, а фінал – 13 травня.

Читайте також: